Uçmak

Yükseklerde uçmak, evliliğe ait belâlar anlamına gelir.
Alçaktan uçmak, kurtulacağınız bir hastalık ve sıkıntılı durumlar manasındadır.
Bataklıklar üzerinde uçmak, özel işlerinizle daha fazla alakadar olmanız gerekeceğini çünkü düşmanlarınızın fırsat kolladıklarını işaret eder.
Harap olmuş yerler üzerinde uçmak, şansınızın kötü gideceğini ve işlerinizin bozulacağını bildirir. Eğer uçarken yeşilliklere ve ağaçlara dikkat ederseniz, geçici olarak sıkıntılı bir döneme girecek fakat sonra bollukla karşılaşacaksınız demektir.
Uçarken güneşi görmek, işiniz başarısız olacak diye boşuna endişeleneceksiniz demektir.
Ay ve gezegenler civarında uçmak; açlık, savaşlar ve diğer felâketler anlamına gelir.
Siyah kanatlar ile uçmak, çok üzücü hayal kırıklıkları yaşayacağınızın işaretidir.
Uçuyorken düştüğünüzü görmek, İşinizde ve sosyal hayatınızda bir düşüş yaşayacağınızı belirtir. Eğer düşerken uyanırsanız, eski durumunuza geleceksinizdir.
Genç bir erkek, yeşillikler üzerinde beyaz kanatlar ile uçtuğunu görürse; işinde terfi edeceğinin ve aşk hayatının olumu gideceğinin işaretidir. Eğer bunu sık sık görürse, refahı artacak ve arzuları yerine gelecektir. Eğer ağaçlar kötü bir halde ise, arzularını elde etmek için engelleri aşması gerekecektir, işinde başarı gösterecek ama az bir kazanç sağlayacaktır.
Bir kadın, bir şehirden diğer bir şehre uçtuğunu görürse ve kiliselerin çan kulelerine inerse, sağlığı tehlikeye girecek ve bir yakının kaybedecektir demektir.
Genç bir kadın, uçuyorken silahla vurulduğunu görürse; düşmanları onun her yöndeki gelişmesini engelleyecektir.
Havada tuhaf yüzler ve hayvanlar görmek, aşkınızın kıskançlıktan ve sadakatten dolayı tahribata uğrayacağını işaret eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook