South Park

Rüyada South Park Görmek

Rüyanızda South Park’ta mahsur kaldığınızı mı gördünüz? Zavallı siz!

Rüyada South Park’ta yaşadığınızı görmeniz gereğinden fazla South Park izlediğinize işaret eder. Sizin için Sponge Bob izlemenin zamanı çoktan gelmiş. Bir de siz böyle her izlediğiniz diziyi rüyanızda görüyorsanız aman diyelim, Walking Dead’den uzak durun!

Rüyanızda South Park karakterlerinden Eric Cartman olduğunuzu gördüyseniz; beyninizin derinlerinde bir yerlerde küçükmüş numarası yapan büyümüş, büyümüş de küçülmüş ya da küçülmüş ama sonra büyümeye karar vermiş, piçengiz, şer-refsiz, puştingen bir haylaz çocuk yatıyor demektir. O çocuğu derhal aldırın!

Rüyanızda Stan Marsh olduğunuzu gördüyseniz; endişe edecek bir durum yok, hayattan hep doğru mesajları almış iyi bir insansınız siz. Yalan söylemeyi bilmez, insanlara hep iyi davranır ve hep olumlu düşünürsünüz. Doğal olarak da namuslu ve sorumluluk sahibi her birey gibi sürünecek, sıradan her vatandaş gibi gıdım gıdım para kazanacak ve paşa paşa devlete tonla vergi ödemeye devam edecek, sefil bir hayat yaşayıp mutlu yaşadığınızı sanarak hayata elveda diyeceksiniz. Gerçekler acıdır…

Rüyanızda Kyle Brofloski olduğunuzu gördüyseniz; tipik bir Yahudi gibi üstün zekânızı para kazanmaya ve daha fazla para kazanmaya yoracak, kısa sürede paranın dibine vurarak krallar gibi yaşayacaksınız demektir. Hayat size güzel arkadaş!

Yok eğer rüyanızda Kenny McCormick olduğunuzu gördüyseniz; size bir iyi bir de kötü haberimiz var. Kötü haber şu ki iki vakte kadar öleceksiniz ve hatta belki de bu satırları okurken ölmüşsünüzdür bile. Haliyle iyi habere de ihtiyacınız olmadığından size mutlu ve az acılı ölümler diliyoruz.

(To be continued…)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook