Mezar

Talihsiz bir rüyadır. İş ilişkilerinizde ve sağlığınızda kötüleşmeler olacaktır.

Yeni yapılmış bir mezar görmek, başkalarının yanlışlarından sizin acı çekeceğinizi bildirir.

Yeni yapılmış bir mezarı ziyaret etmek, ciddi tehlikelerle karşı karşıya kalacağınızı haber verir.

Mezarlar üzerinde yürümek, erken bir ölümün ya da talihsiz bir evliliğin alâmetidir.

Boş bir mezara bakmak, hayal kırıklığı yaşayacağınızı ve arkadaşlarınızı kaybedeceğinizi bildirir.

Kafası hariç üzeri toprakla örtülü bir kişiyi mezarda görmek, o kişinin sıkıntı veren bir olay yaşayacağını ve sizin mal kaybına uğrayacağınızı işaret eder.

Kendi mezarınızı görmek, düşmanlarınızın sizi felaketin içine sürüklemeye çalıştıklarını ve eğer uyanık olmaz iseniz bunu başaracaklarını belirtir.

Mezar kazdığınızı düşlemek, üzerinize aldığınız bir işte düşmanlarınızın engellemeleri ile karşılaşacak ve huzursuzluk duyacaksınızdır. Eğer mezarı bitirirseniz, size karşı olanları, mağlup edeceksiniz demektir.

Eğer güneş parıldıyor ise, sıkıntılı bir durumdan kurtulacak ve iyi bir olay ile karşılaşacaksınızdır.

Eğer bir cesedi gömmek için mezara geri dönerseniz ve döndüğünüzde ortadan kaybolmuş ise; bu, belirsiz bir kişinin başınıza bir dert açacağını alâmet eder.

Bir kadın geceleyin uyumak için açık bir mezara girdiğini görürse, bir ölüm ya da yanlış arkadaşlardan dolayı bir hayal kırıklığı yaşayacaktır ve çok üzüntü duyacaktır demektir. Aşkta kaybedebilir ve birçok kişi ona zarar vermek için çabalayabilir.

Mezarların üstü hariç mezarlık yeşillik otlar ile dolu değilse, üzüntü çekeceğinizi ve umutsuzluğa kapılacağınızı belirtir. Fakat, yükünüzü gereği gibi omuzlarsanız büyük kazançlar ve sevinçler sizi beklemektedir.

Kendi cesedinizi bir mezar içinde görmek, çaresiz bir şekilde bir sıkıntıya katlanmak zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook