Masa

Sofrayı kurduğunuzu görmek, mutlu bir birliktelik yaşayacağınız ve mali açıdan oldukça rahat bir döneme gireceğiniz anlamına gelir.

Boş masalar görmek, yoksulluk içinde bir ömür geçireceğinizi ya da etrafınızdaki kimselerle anlaşmazlıklar yaşayacağınızı alâmet eder.

Masayı toplamak, kısa bir süre içerisinde memnuniyetinizin sıkıntıya dönüşeceğini haber verir.

Masa örtüsü olmadan masada yemek yemek, özgürce yaşamaktan hoşlandığınızı ve diğer insanların sizi hiç ilgilendirmediğini işaret eder.

Gizemli bir şeklide yürüyen ya da hareket eden bir masa görmek, kısa bir süre sonra hayatınıza memnuniyetsiz durumların gireceğini ve bir değişiklik yaparak bu sıkıntılı durumdan kurtulmaya çalışacağınızı belirtirdi

Masanın üzerinde lekeli bir masa örtüsü görmek, çocuklarınızın itaatkâr olmayacaklarını ve devamlı surette tartışmalar yapacağınızı bildirir.

Kırık bir masa, mali durumunuzun kötüleşeceğinin habercisidir.

Masanın yanında duran ya da masada oturan bir kişi görmek; bir kişinin arzusunu elde edebilmek için size düşüncesizce davranacağını ifade eder.

Masaya hafifçe vurmak, bazı arkadaşlarınız hakkındaki düşüncelerinizi değiştireceğinize ve sahip olduklarınızın tehdit altında olacağına işarettir. Bundan  başka, arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın gözünden düşeceksinizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook