Marduk

Rüyada Marduk görmek.

Rüyada Marduk görmek akıl sağlığınızı yitirmekte olduğunuza işaret eder.

Rüyanızda, tam da 21 Aralık 2012’de, Marduk gezegeninin dünyaya çarptığını gördüyseniz öncelikle size sormak istediğimiz şey şu: Daha önce gündüz gözüyle hiç Marduk gezegeni görmüş müydünüz? Elbette görmediniz. Haliyle o rüyada gördüğünüz şey Marduk filan değil, kendinizi kandırmayın.

21 Aralık 2012’de kıyametin koptuğunu gördüyseniz size benzer bir soru sorabiliriz: Daha önce hiç kıyamet görmüş müydünüz? Bittabi ki görmediniz. Doğal olarak da rüyada gördüğünüz şey kıyamet değildi.

Rüyada kendinizi Şirince Köyü’nde ve üstelik, kıyametin kopmuş olmasına rağmen, halen hayatta gördüyseniz işin rengi değişir. Bu durumda size şunu sormalıyız: Pardon, siz aptal mısınız? Kıyamet koptuktan sonra Şirince köyü mü kalır arkadaş? Silkinip kendinize gelin bir an önce. Mümkünse 22 Aralık 2012’ye kadar da görüşmeyelim. Hırs tırs…

Rüyanızda dünyaya Marduk gezegeni gibi bir cisim yaklaşmış, kıyamet kopmamış ama size bir aydınlanma gelmişse endişe edecek bir durum yok. Kesin ışığı açık unutmuşsunuzdur. Işık açıkken uyuyunca ister istemez insana bir aydınlanma geliyor.

Rüyada Şirince köyünü ziyaret etmiş olan Tom Cruise görmek mümkündür, olabilir. Şan şöhret ya da bir ton para sahibi değilseniz Tom Cruise’u ancak rüyanızda görürsünüz zaten ve sabahleyin yüzünüzde şirince bir tebessümle uyanırsınız. Ne o, rüyanızda Tom Cruise’u görmek hoşunuza mı gitti? Bu durumda kadınsanız sizden şugarı yok ama erkekseniz belki de erkek olmayabilirsiniz, doktora bir görünün bizce.

Rüyada Şirinler Köyü’nde olduğunuzu gördüyseniz… Hmm… Eee aaa… Hatlar karıştı, kusura bakmayın. Zira bunun konumuzla pek ilgisi yok, evet.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook