Ağustos

Ağustos ayında olduğunuzu görmek, şansız alış verişlerde bulunacak ve gönül işlerinizde yanlış anlamalar ile karşılaşacağınızı haber verir.

Genç bir kadın Ağustos’ta evlendiğini rüyasında görürse, evliliğinin ilk dönemlerinde mutsuz günler yaşayacaktır.

Ajanda

Rüyada bir ajandanın sayfalarını karıştırmak,üzerine not almak ya da daha önce alınmış notları incelemek,çoğunlukla zamanın akışıyla ilgili duyduğumuz kaygıyı ve sorumluluklarımızı zamanında yerine getirme endişemizi ifade eder.

Ajandanın sayfalarında belirli bir isim dikkatimizi çekiyorsa,bu ismi taşıyan kişiyi önemsediğimiz ve onunla iletişim kurmak istediğimiz söylenebilir.

Kimi zaman ajanda sayfalarına alınan notlar,üzerinde çalıştığımız bir iş ya da projeyle ilgili heyecan ve gerilimimizi de vurgular.

Akşam Vakti

Gerçekleşmemiş umutlar ve atıldığınız başarısızlıklar anlamı taşır.

Akşam vakti parıldayan yıldızlar görmek, aşıkları, ve onlardan birisinin ölümü ile yaşanacak ayrılığı haber verir.

Almanak

Rüyada almanak görmek, şansınızın değişken olacağını ve boş isteklerinizin bulunduğunu haber verir.

Bir almanağı incelediğinizi görmek, geçmişte karşılaştığımız ve değerlendirme fırsatı bulduğumuz olanakların ya da benzerlerinin kısa bir süre içinde yineleneceğini belirtir.

 

Aralık

Aralık ayında olduğunuzu görmek, çok para biriktireceğinizi fakat bir çok dostunuzu bu uğurda kaybedeceğinizi işaret eder. Yabancı kimseler ve dostlarınız ile olan hoş muhabbetlerinizi devam ettireceksiniz.

Ekim

Ekim ayımda olduğunuzu görmek, üstlendiğiniz işlerde sizi memnun eden başarılar sağlayacaksınız anlamına gelir. Yeni tanıştığınız insanlar ile kalıcı dostluklar kuracaksınızdır.