Cimri

Bir cimri insan görmek, gerçek mutluluğu yakalayamayacağınız bununda benciliğiniz yüzünden olacağını ve aşk acısı çekeceğinizi haber verir.

Bir kadın, bir cimri kişi ile dostluk kurduğunu görürse; zekâsı ve İnce düşünceli olması sayesinde mutlu ve refah dolu bir hayat sürecektir.

Pinti bir kişi olduğunu görmek, kendinizi beğenmişliğiniz yüzünden çevrenizdeki insanlar sizden hiç hoşlanmayacaklardır demektir.

Arkadaşlarınızdan birinin cimri olduğunu görme, bazı insanların sırnaşık hareketlerinden sıkılacağınızı bildirir.

İhtiyaç

İhtiyaç içinde olduğunuzu görmek, şu an yanınızda olmayan bir arkadaşınızdan sizi sıkıntıya sokacak haberler alacaksınız ve işinizde akıllı olmayan davranışlarda bulunacaksınız manasındadır.

İhtiyaç içinde İnsanlar görmek, sizi ve çevrenizdekileri etkileyecek talihsiz olaylar yaşayacağınızı bildirir.

Mirastan Yoksun Olma

Mirastan mahrum bırakıldığınızı görmek, işinize gözünüz gibi bakmanız gerektiğini ve sosyal mevkiinizi korumanızı işaret eder.

Genç bir erkek, itaatsizliği yüzünden bir mirastan yoksun olduğunu görürse, ona yakışan bir evlilik yaparak ailesinin gözüne girecektir demektir.

Bir kadın İçin bu rüya; eğer olumsuz durumlar ile karşılaşmak istemiyorsa, davranışlarına dikkat etmelidir yönünde bir uyarıdır.

Yokluk

Yokluk içinde olduğunuzu görmek, hayatın gerçekliklerini göz ardı edecek, üzüntü ve terslikler yaşayacaksınızdır demektir.

Yokluk içinde hoşnut olmak, yoksulluk bulutlarının dağıldığını göreceksiniz anlamındadır.

Yokluk sıkıntınızın hafiflediğini görmek, menfaat aramayan bir kişi olduğunuzdan çevrenizde itibar göreceksiniz demektir.