Banyo Almak

Genç bir kişi banyo aldığını görürse, karşı cinse çok ilgi duyacak ve diğer insanların onun fikirlerini etkilemesinden korkacaktır.

Hamile bir kadın için bu rüya, çocuğunu düşüreceğini ya da bir kaza geçireceğine işaret eder.

Başka insanlar ile yıkanmaya gitmek, kötü arkadaşlarınızdan sakınmanız gerektiğini ifade eder.

Eğer su çamurlu ise, kötülük, ölüm ve düşmanlar yakınınızdadır.

Temiz bir denizde banyo alma, işinizin ilerleyeceğini ve bilgi sahibi olduktan sonra memnuniyet verici girişimlerde bulunacağınızı haber verir.

Dul bir kadın kendi banyosunu görürse, eski bağlantılarını unutacak ve maddi şeylere karşı sevgi duyacaktır. Erkekler müstehcen ilişkilere gireceklerdir.

Sıcak bir banyo, genelde kötülüğün işaretidir.

Temiz, soğuk bir banyo; sevinçli haberler alacağınızı ve mükemmel bir sağlığınız olacağını haber verir.

Bulaşık

Rüyanızda bulaşık yıkadığınızı görmeniz, yenilik ve değişikliklere direndiğinizi ve bu eğiliminiz nedeniyle, içinde bulunduğunuz şartların aleyhinize dönebileceğini belirtir. Alıştığımız değerler ve kişilerden ayrılmak kolay değildir, ama eğer böyle bir rüya gördüyseniz, daha esnek olmanız ve zorunlu değişikliklere direnmemenizde yarar vardır. Rüyada birikmiş bulaşıklar, düş kırıklığı hissini vurgular.

 

 

 

Leğen

Su dolu bir leğen düşlemek, aile içinde huzurlu bir yaşam sürüleceğini belirtir. Boş bir leğen, mutsuzluğun ve mali varlığın küçülmesi anlamlarına gelir.

Kırık bir leğen aile bozuşmalarını ve kavgaları alâmet eder.

Genç bir kadın leğende yıkandığını görürse, bir kadına yakışır zarafeti ona gerçek dostlar kazandıracak ve işinde daha yüksek yerlere gelmesini sağlayacaktır.

 

Sabun

Arkadaşlarınız ile ilginç eğlenceler düzenleyeceğinizi haber verir.

Çiftçiler, giriştikleri farklı işlerde başarılı olacaklardır.

Sabun imal etmek, genç bir kadın için; önemli ve memnun edici yetkilere sahip olacağını haber verir.

Şampuan

Başka insanları memnun etmek için yasal olmayan işler çevireceksinizdir.

Kendi saçınızı şampuanladığınızı görmek, kısa bir süre içerisinde gizli bir yolculuğa çıkacaksınız ve eğer gerçek niyetinizi ailenizden ya da arkadaşlarınızdan gizlemeyi becerirseniz, bu seyahatten büyük bir keyif alacaksınız anlamına gelir.

Yıkama Kabı

İlginç olaylarla ilgileneceğinizi ve diğer insanların bundan zevk alacaklarını ifade eder.

Ellerinizi ve yüzünüzü temiz su ile bu kap İçinde yıkamak, tutku dolu isteklerinizin ,size ilgi duyan birine bağlayacağını ifade eder.

Eğer kap kirli ya da kırık ise, yasak bir ilişkiye girdiğiniz için pişman olacak, bu durum, diğer insanlara acı verirken sizde az da olsa memnuniyet yaratacaktır.