Batmak

Suyun dibine doğru hızla inmek, derinliklerde batarak kaybolmak, kendinize güveninizin eksildiğini ve yaptığınız bir şeyden dolayı kendinizi üzgün hissettiğinizi gösterir. Eğer suya batan başkasıysa, o insanın yardımınıza ihtiyacı var demektir.

Boru

Birbirine bağlanmış borular ve boru sistemleri rüyalarda, sizin çevrenizdekilerle olan ilişkilerinize ve bağlantılarınıza atıfta bulunur. Bunlar genellikle, farkında olmadığınız duygularınızla şu ya da bu biçimde etkilediğiniz ilişkilerdir. Dolayısıyla su sızdıran, patlamış borular ilişkilerinizdeki sorunlara dikkat çeker. Eğer büyük ve geniş bir borunun içinde olduğunuzu görüyorsanız, yaşadığınız koşullar ve dış etkenler sizi fazlasıyla rahatsız etmeye başlamış demektir.

Buharlaşma

Rüyada bir su kütlesinin ısınarak buharlaştığını görmek, duygularımızı doğru analiz ettiğimiz  ve onları anlamaya çalıştığımız taktirde, gerekli değişim ve dönüşümleri gerçekleştirmeyi başaracağımız anlamına gelir. Suyun buhara dönüşmesi gibi, duygularımız da, eğer onları doğru algılar ve denetlersek, istediğimiz doğrultuda bir dönüşüme girecektir.

 

Bulanıklık

Dibi görünmeyen kirli ve bulanık bir su kütlesi, söz gelimi bir göl ya da havuz, belirsizliklerin fazla olduğu, dolayısıyla risk içeren bir ortamı simgeler. Böyle bir suda yüzmek, aynı zamanda size rahatsızlık veren karmaşık duyguların varlığını da gösterir.

Bulaşık

Rüyanızda bulaşık yıkadığınızı görmeniz, yenilik ve değişikliklere direndiğinizi ve bu eğiliminiz nedeniyle, içinde bulunduğunuz şartların aleyhinize dönebileceğini belirtir. Alıştığımız değerler ve kişilerden ayrılmak kolay değildir, ama eğer böyle bir rüya gördüyseniz, daha esnek olmanız ve zorunlu değişikliklere direnmemenizde yarar vardır. Rüyada birikmiş bulaşıklar, düş kırıklığı hissini vurgular.

 

 

 

Su Taşıtı

Dilediğiniz servete kavuşacak ve aşk hayatınızda haraketli günler yaşayacaksınızdır.

Rüyalarınızda, bir su taşıtı olduğunuzu düşünürseniz, şu anki durumunuzdan daha da iyi mevkilere ulaşacaksınızdır.