Acente

Rüyanızda gördüğünüz seyahat acentesinin anlamı,son derece açıktır ve biraz dinlenme ve eğlenme isteğinizi belirtir. Diğer işler ilgili acentelere gittiğimizi görmemiz, ihtiraslı duygularımızı ifade eder.

 

Avrupa

Çok yakın zamanda uzun bir seyahate çıkacak ve gittiğiniz yerdeki insanların geleneklerini ve öğrenecek ve kültür seviyenizi yükselteceksiniz anlamına gelir. Maddi durumunuz daha da iyiye gidecektir.

Genç bir kadın Avrupa’yı gezip beğenmediğini görürse, eline geçen fırsatları değerlendiremeyecek demektir. Muhtemelen ya sevdiği insanı ve ya dostlarını hayal kırıklığına uğratacaktır.

Bagaj

Rüyada ağır ve zahmet verici büyük bagaj taşımak, kişinin içinde bulunduğu psikolojik gerilimin habercisidir ve çoğu kez yaşamda kaldırabileceğinden fazla yükün altına girmekte olduğuna dikkat çeker.

Bagajın kaybolması ya da çalınması, üstlenilen aşırı ağır sorumluluk ve görevlerde başarısızlığa uğrama kaygısının ifadesidir.

Bagaj Taşıyıcı

Önemli olayların vuku bulacağım ve kötü bir şansınız olacağını haber verir.

Bagaj taşıyıcısı olduğunuzu görmek, mütevazi bir kişi olacağınızı bildirir.

Bagaj taşıyıcısı tutmak, her zaman başarının peşinde koşacağınızı belirtir.

Bagaj taşıyıcısını işten çıkarmak, hoşa gitmeyen suçlamaların size yükleneceğini işaret eder.

Büyük Kutu

Geziye gideceğinizin ve bahtınızın kapanacağının işaretidir. Büyük kutuyu paketlemek, kısa bir süre içerisinde hoş bir yolculuğa çıkacağınızın habercisidir.

Büyük kutunun içindekileri düzensiz bir şekilde görmek, kavgalar edeceğinizin ve memnun olmayacağınız bir gezi yapacağınızın alâmetidir.

Boş büyük kutular görmek, evlilik hayatınızda hayal kırıklığı yaşayacağınız anlamına gelir.

Seyahate çıkmadan önce büyük kutunun içindekileri kontrol etmek, işinizde terfi edeceğinizin ve rahat bir yaşam süreceğinizin müjdecisidir. Eğer büyük kutu eşyalarınızı almaz ise, arzularınızın tümü gerçek olacaktır.

Genç bir kadın, rüyasında büyük kutusunu açmaya çalışır ve açamaz ise; zengin bir erkeği elde etmek için gayret gösterecek fakat bir aksilik sonucu şansını kaybedecektir demektir. Eğer büyük kutuyu kilitleyemez ise, arzuladığı bir yolculuğu yapamayacaktır.

Çanta

Türüne ve kullanım biçimine göre farklılıklar içerse de, çanta doğrudan doğruya kişiliğimizin derinlikleri ile ilgili bir simgedir. Bir el çantası taşımak, kişiliğimize ilişkin bazı şeyleri başkalarından saklamaya çalıştığımızı gösterir.

Bir yolculuk çantası taşımak, genellikle özgürlük ihtiyacının ve bulunulan çevreden kısa bir süre için de olsa kaçma, uzaklaşma isteğinin habercisidir. Eğer bu çanta, rüyada diğer insanlardan gizlenerek taşınıyorsa, yakınlarda dolaşan bir tehlikeye ilişkin kaygılara dikkat çeker.

Gemi Yolculuğu

Gemi yolculuğu yapmak, size bir miras kalacağının müjdecisidir.

Felaket dolu bir gemi yolculuğu, beceriksiz olacağınızın ve size zarar verecek gönül ilişkilerine gireceğinizin habercisidir.