Albay

Bir albay ya da bir albaydan emir aldığınızı görmek, iş ya da sosyal çevrenizde seçkin olma düşünceniz başarısızlıkla sonuçlanacaktır demektir.
Eğer bir albay olduğunuzu görürseniz, arkadaşlarınızdan ya da tanıdıklarınızdan daha yüksek konumlarda bulunacağınızı ifade eder.

Asker

Yürüyüş yapan askerlerle üst konumlarda bulunacağınızı ve göze batacak şekilde aşırılıklarda bulunacağınızı işaret eder.
Yaralı askerler görmek, işlerinizde ciddi karmaşıklıklara neden olacak kişilerin talihsizliği anlamına gelir. Duygularınız mantığınızın önüne geçecektir.
Değerli bir asker olduğunuzu görmek, ideallerinizi gerçekleştireceğinizi bildirir.
Eğer kadınlar kendilerini asker olarak görürlerse, itibarsızlık tehlikesi içinde olacaklardır.

Atom Bombası (Nükleer Patlama)

Bu rüya, kişinin çevresindeki denetleyemediği, kendinden daha güçlü değişkenlerden ve sistemden korktuğunu ve kendisini aciz hissettiğini gösterir. Aynı zamanda kötüye kullanılması olası görülen varlığından duyulan tedirginliğe de işaret eder.

Atom bombası patladıktan sonra oluşan mantara benzer bulutu görmek, kısa bir süre içinde felaket dolu bir olay sizi ve sevdiklerinizi etkileyecektir demektir.

Rüyada bir nükleer silah görmek, içinizdeki öfkenizi yakında çevrenizdeki insanlara zarar verecek biçimde dışarı vuracağınızı ifade eder.

Av Tüfeği

Bir av tüfeği görmek, evinizde bazı sıkıntılar yaşayacağınız ve çocuklarınız için endişeleneceğiniz anlamına gelir.
Çift namlulu bir av tüfeği, çileden çıkacağınız ve hiç hoşunuza gitmeyecek bir olay ile karşılaşacağınızı ifade eder.

Barıştırmak

İnsanları barıştırmaya çalışmak, huyunuzun güzelliği çevrenizde çok sevilmenizi sağlayacaktır demektir. Genç bir kadın için, sadık bir koca ya da vefalı dostlar anlamına gelir.
Öfkeli kişileri uzlaştırmak, başkalarının ilerleme sağlaması için gayret göstereceğinizi bildirir.

Bozuşma

Mutsuzluk ve şiddetli tartışmalar anlamına gelir. Genç bir kadın için, felaket getiren tatsızlıklar demektir. Evli bir kadın için, ayrılık ya da devamlı anlaşmazlıklar manasına gelir.
Bozuşan insanlar, memnun edici olmayan bir işiniz olacağını bildirir.

Çarpışma

Zorluklar ile mücadele edeceğinizi ve zafer kazanacağınızı İfade eder.
Bir çarpışmada mağlubiyete uğramak, başkalarının yaptıkları sizin geleceğinizi kötü yönde etkileyecektir demektir.