Akrobat

Rüyada Akrobat görmek, başkalarının aptalca korkuları yüzünden planlarınızı uygulamada   engel olunacağınızı ifade eder.

Kendinizi akrobatlık yaparken görmek, düşmanlarınızın yaptıkları yüzünden hayat sizin için neredeyse dayanılmaz olacak demektir.

Akrobatlık yapan kadınlar görmek, adınızın kötülenerek ve iftira edilerek kullanılacağını bildirir.  İş hayatınızdaki çıkarlarınız da engellenecektir.

Genç bir kadın, rüyasında dar pantolonlar giymiş akrobatlar görürse; erkeklerin iltifatlarına dalkavukluk edecektir anlamındadır.

Aktör ve Aktris

Rüyalarınızda bir aktör ve ya aktris görmek, şu anki durumunuzun memnuniyet verici olacağını bildirir.

Acı içinde bir aktör ve ya aktris görmek, bir arkadaşınızı talihsiz durumundan kurtarmak için bütün her şeyinizi seferber edeceğinizi ve bundan memnunluk duyacağınızı işaret eder.

Eğer kendinizi aktör ya da aktris olarak görürseniz, geçiminiz için çalışmak zorunda kalacak ve emekleriniz boşa gitmeyecektir anlamındadır.

Eğer onlardan birine aşık olursanız, zekanızı ve yeteneklerinizi birleştirerek hoş olaylar gerçekleştireceksinizdir.

Ölü bir aktör ya da aktris görmek, talihinizin ters gitmesi yoksullaşmanıza neden olacaktır demektir.

Meteliksiz ve boş boş dolaşan aktörler görmek, işlerinizde bir değişim yaşanacak ve umut vaat ediyorlarken başarısız olma tehlikesi ile karşı karşıya kalacaksınız.

Evlerinde huzur isteyenler için bu rüya, karışıklıklara karşı bir ikaz niteliğindedir.

Genç bir kadın, rüyasında bir aktör ile nişanlı olduğunu görürse ya da biri ile evlenmek üzere ise; zevkin ve eğlencenin büyüsü kaybolduktan sonra fantazisi ona vicdan azabı çektirecektir anlamına gelir.

Eğer bir erkek, bir aktrist ile eğlendiğini görürse; karısı ya da sevgilisi ile yaptığı özel münakaşaları onu çok bedbaht yapacaktır demektir.

Amatör

Kazanç sağlama amacı gütmeden, bir işi yalnızca sevdiğiniz için yaptığınızı gördüğünüz rüyalar, değerli çabalar sarfederek içinde bulunduğunuz koşulları değiştireceğinizi ve büyük olasılıkla standart atlıyacağınızı gösterir.

Sahnede amatör bir aktör görmek, umutlarınızın hoş ve sizi tatmin edecek bir şekilde gerçekleşeceğini müjdeler.

Eğer amatörler bir trajedi oynuyorlarsa; bu, kötülüğün mutluluğunuzun içine yayılacağını haber verir.

Eğer rüyada, belli belirsiz ya da bozuk şekiller varsa; devamlı işinizden ayrı olarak bir girişiminizde çabuk ve önceden kararlaştırılmış bir yenilgiye uğrayacaksınızdır anlamına gelir.

Drama

Uzaktaki arkadaşlarınız ile yapacağınız hoş toplantıları müjdeler. Bir drama oyunundan sıkılmak, sevimsiz bir arkadaşınızı bir eğlenceye ya da gizli bir olaya kabul etmek zorunda kalacağınızı haber verir.

Drama yazmak, borcun ve sıkıntının içine gireceğinizi ve ancak bir mucize ile bu bataktan kurtulabileceğinizi ifade eder.

Komedi

Hafif meşrep bir oyun görmek, aptalca ve kısa süreli zevklere düşkün olacağınızı bildirir.

Komedi görmek, hoş vazifeler ve önemsiz istekler anlamına gelir.

Palyaço

En kısa zamanda hafif meşrep bir ilişki ile meşgul olacağınızı haber verir.

Kötü bir palyaço, güvenilir olduğuna inandığınız bir kişinin, ikiyüzlü bir insan olduğunu anlayacaksınızdır.

Üzgün bir palyaço, size yakın olan birisinin sizin niyetlerinizi ciddiye almayacağını ifade eder.

Bir palyaço olduğunuzu görmek, kısa bir zaman içerisinde kendi yaşıtlarınız arasında küçük düşürülecek ve utandırılacaksınızdır demektir.

Pandomim

Arkadaşlarınızın sizi aldatacağının emaresidir. Eğer bu pandomime katılırsanız, bir kabahatin nedeni siz olacaksınızdır. İşleriniz tatmin edici bir durumda olmayacaktır.