Aktör ve Aktris

Rüyalarınızda bir aktör ve ya aktris görmek, şu anki durumunuzun memnuniyet verici olacağını bildirir.

Acı içinde bir aktör ve ya aktris görmek, bir arkadaşınızı talihsiz durumundan kurtarmak için bütün her şeyinizi seferber edeceğinizi ve bundan memnunluk duyacağınızı işaret eder.

Eğer kendinizi aktör ya da aktris olarak görürseniz, geçiminiz için çalışmak zorunda kalacak ve emekleriniz boşa gitmeyecektir anlamındadır.

Eğer onlardan birine aşık olursanız, zekanızı ve yeteneklerinizi birleştirerek hoş olaylar gerçekleştireceksinizdir.

Ölü bir aktör ya da aktris görmek, talihinizin ters gitmesi yoksullaşmanıza neden olacaktır demektir.

Meteliksiz ve boş boş dolaşan aktörler görmek, işlerinizde bir değişim yaşanacak ve umut vaat ediyorlarken başarısız olma tehlikesi ile karşı karşıya kalacaksınız.

Evlerinde huzur isteyenler için bu rüya, karışıklıklara karşı bir ikaz niteliğindedir.

Genç bir kadın, rüyasında bir aktör ile nişanlı olduğunu görürse ya da biri ile evlenmek üzere ise; zevkin ve eğlencenin büyüsü kaybolduktan sonra fantazisi ona vicdan azabı çektirecektir anlamına gelir.

Eğer bir erkek, bir aktrist ile eğlendiğini görürse; karısı ya da sevgilisi ile yaptığı özel münakaşaları onu çok bedbaht yapacaktır demektir.

Alçı

Rüyada bir yeri,söz gelimi yıpranmış bir duvarı alçıyla kapatıyorsanız, bu kendinizi korumak istediğinizi gösterir. Bu duvar ya da objenin alçılarının dökülmesiyse,duygusal olarak incindiğinizi vurgular.

Alçıdan bir obje,söz gelimi küçük bir heykel yaptığınızı görmeniz,yaratıcı yeteneklerinizin arttığını ifade eder.

Aşçı

Yemek pişiren ve mutfakta çalışan bir aşçı, temel fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarımızı ve onların karşılanmasına yönelik isteklerimizi ifade eder. Aşçı aynı zamanda, koruyucu ve gözetici birinin varlığını, çoğunlukla da anne ya da babayı simgeleyebilir. Bunların yanı sıra yemek yapan becerikli bir aşçı, aynı zamanda bilge ve deneyimli birini de temsil eder.

Astronot

Rüyada kendisini uzayda yolculuk yapan bir astronot olarak gören kişi, çevresindeki insanlarla iletişimini yitirmekten ve onlardan kopmaktan korkuyor olabilir. İlgi ve merakla izlediğiniz bir astronotsa, sizden uzaklaştığını ve yalnızlaştığını düşündüğünüz bir yakınınızla ilgili kaygılara işaret ediyor olabilir.

Ayakkabı Tamircisi

Rüyada ayakkabılarımızın yıprandığını ve onları tamirciye verdiğinizi görmeniz, ilişkilerimizdeki yıpranmaları işaret eder ve bu sorunlarımızı giderebilmek için davranışlarımızı kontrol etmemiz gerektiğinin altını çizer.

Ayarlamak

Rüyada radyo, TV gibi bir elektronik cihazın ayarlarını kontrol ettiğimizi görmemiz, sezgilerimizin alabildiğine açık olduğunu gösterir. Diğer bir yoruma göre ise bu, ilişkilerimizde var olan sorunlara dikkat çeker.