Ana Defter

Kararsızlıklar yaşayacağınızı ve hayal kırıcı durumlar ile mücadele edeceğinizi ifade eder.

Yanlış kayıtlar tutmak, ufak tartışmalar ve önemsiz bir kayıp anlamına gelir.

Ana defteri bir kasanın içine koymak, kötü durumlarda haklarınızı savunabileceğinizi bildirir. Ana defter yanlış yere koyulursa, vazifenizi ihmâl ettiğiniz için çıkarlarınız zedelenecektir demektir.

Ana defter yangından yok olursa, arkadaşlarınızın dikkatsizliğinden mustarip olacaksınızdır.

Ana defterinizi tutan bir kadın görmek, iş ile eğlenceyi birleştirmeyi çalıştığınız için paranızı kaybedeceksinizdir.

Genç bir kadın, rüyasında ana defterler görürse; bir iş adamındaki evlenme teklifi alacaktır elemektir.

Ana defterinizde beş para’ etmez hesaplar varsa, işinizde kötü bir yönetim göstereceğinizin ve kayıplar vereceğinizin alâmetidir. Fakat hesaplar iyi ise, işiniz serpilecektir.

Ayak İşi

Rüyalarınızda bir iş için bir yere gönderildiğinizi görürseniz; bu, cana yakın ilişkiler kuracağınızın ve ev çevrenizde uyumlu bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Genç bir kadın, rüyasında bir kişiyi ayak işine gönderirse; sevgilisinin isteklerine kayıtsız kaldığından onu kaybedecektir demektir.

Balta

Rüyanızda bir balta görmek, bir şeye sahip olmak istiyorsanız çaba gösterin ve enerjinizi kullanın demektir.

Balta kullanan insanlar görmek, enerji ve neşe dolu arkadaşlarınızın yanında bulunmaktan memnunluk duyduğunuzu işaret eder.

Genç bir kadın için, sevgiye lâyık bir âşığı olacak fakat çok zenginlik sahibi olmayacaktır anlamındadır.

Kırık ya da paslı bir balta, hastalanacağınızın ve paranız ile mülkünüzü kaybedeceğinizin alâmetidir.

Banka Hesabı

Bir ödemeniz için hesap açıldığını görmek, tehlikeli bir işin içine gireceğinizin habercisidir. Bu durumdan kurtulmak için kanuni yollara başvurabileceğinizi ifade eder. Eğer hesabınızı öderseniz, kısa bir süre içerisinde ciddi bir anlaşmazlığınız olacaktır.

Banka hesaplarında dolandırıcılık yapmak, İşinizde hoş olmayan durumların vuku bulacağını ve gayet iyi giden işinizi bozacağınızı bildirir.

Genç bir kadın, banka memuru hesapları tuttuğunu görürse; aşk ve Iş hayatında sıkıntı yaşayacaktır. Şu anki işverenleri ona çok saygı duyacaktır demektir.

Bilgisayar

Bilgisayarda çalıştığınızı görmek, çalışma koşullarınızda daha büyük bir sorumluluk üstleneceğinizi, işinizde önemli bir değişiklik yapacağınızı işaret eder.

Bilgisayarı nasıl kullanacağınızı bilmediğiniz görmek, kısa bir süre içerisinde sizi sıkıntıya sokacak bir proje alacağınızı bildirir.