Bar

Bara gitme eğiliminde olduğunuzu görmek, şüphe uyandıran bir ilerleme kaydedeceğinizi işaret eder.

Bar görmek, topluluklar içinde faal olacağınızı, işinizde çabuk yükseleceğinizi ve yasak   arzularınızı gerçekleştireceğinizi bildirir.

Bira

Bir barda bira içtiğinizi görürseniz, hayal kırıklıkları yaşayacaksınızdır. Bira içen insanlar görmek, arkanızdan dolaplar çeviren insanların en güzel umutlarınızı yok edeceklerini alâmet eder.

Bu içeceğin gediklisi olmak, ilerideki birbiriyle uyuşan manzaralar önceden gösterilir.

Bira Yapımı

Büyük bir bira yapım tesisinde olduğunuzu görmek, devlet görevlilerinden adaletsiz bir biçimde eziyet göreceğinizi fakat son olarak masumiyetinizi kanıtlayacağınızı ve size eziyet edenlerden daha yüksek mevkilere geleceğinizi işaret eder.

Her şekilde görülen bira yapımı, başlangıçta endişe duyacağınızı fakat projelerinizin kazançlı ve memnuniyet verici bir biçimde sonuçlanacağını haber verir.

Bordo Şarabı

Sizi asilleştiren bir dostunuzun etkisi altında kalacağınızı bildirir.

Kırık bordo şarabı şişeleri görmek, hilekâr insanların sizi aldatması yüzünden bazı ahlâksızlıklar yapmaya ikna edileceğinizi işaret eder.

Bordo şarabı kadehi görmek, yeni tanıştığınız insanlar tarafından size gösterilen ilginin sizi çok memnun edeceğini ifade eder.

 

Cezve

Sosyallik, dostluk ve eğlenceli zaman geçirmenin simgesidir. Çoğunlukla dostlarla yakınlığı, sohbeti simgeleyen “kahve” ile birlikte düşünülmesi, cezveyi aynı zamanda sırdaşlığın da  temsilcisi haline getirir.

 

Enfiye

Düşmanlarınız, arkadaşlarınızın size olan güvenini sarsmaya çalıştıklarını bildirir.

Bir kadın, rüyasında enfiye kullanırsa; iyi yürekli bir dostundan ayrılmasına neden olacak karışıklıklar yaşayacağını haber verir.

Kokteyl

Kokteyl içtiğinizi görmek, istekleriniz için arkadaşlarınızı aldatacağınızı ve hızlı erkeklerin ve kadınların arkadaşlığından hoşlanacağınızı ifade eder.

Bir kadın için bu rüya, hızlı yaşam ve ahlâkın ihmâli anlamına gelir.