Astronot

Rüyada kendisini uzayda yolculuk yapan bir astronot olarak gören kişi, çevresindeki insanlarla iletişimini yitirmekten ve onlardan kopmaktan korkuyor olabilir. İlgi ve merakla izlediğiniz bir astronotsa, sizden uzaklaştığını ve yalnızlaştığını düşündüğünüz bir yakınınızla ilgili kaygılara işaret ediyor olabilir.

Ay

Rüyada ay görmek, başarılı olacağınızın işaretidir.

Tuhaf bir ay görmek, ev yaşamınızdaki olumsuzluklar, işinizdeki hayal kırıklığı yaratan girişimlerinizi ve aşkta size uygun olmayan eşleri seçtiğinizi ifade eder.

Ayı hilâl şeklinde görmek, maddi durumunuzda bir artış yaşayacağınızı ve evlilikte cana yakın dürüst bir eş bulacağınızı haber verir.

Genç bir kadın kaderini öğrenmek için aya yalvardığını görürse; bu, en kısa sürede kafasında olan adaylardan biri ile evlenecektir anlamındadır. Eğer iki tane ay görürse, para hırsı yüzünden sevgilisini kaybedecektir. Eğer ayın bulanıklaştığını görürse, karşı taraftan incelik istediği için hayatının mutlulu-ğunu kaçırmaya göz yumacaktır.

Kanlı kızıl bir ay görmek, savaşın işaretidir.

Feza

Fezanın yıldızlar ile dolu olduğunu düşlemek, dargınlıkları ve amacınıza ulaşmak için göstereceğiniz insan üstü gayretleri bildirir. İş hayatınızda düşmanlarınızın kuracağı tuzaklara karşı uyanık olmanız gerektiği ikazında bulunur.

Tanıdığınız insanları fezada görmek, bazı kişilerin sizin yüzünüzden akıllı olmayan hareketlerde bulunmak üzere olduğunu haber verir. Bu rüyayı takiben büyük felaketler gerçekleşir.

Gök

Eğer gökyüzü açık ise, ayrıcalıklı bir insan olacağınızı ve kültürlü arkadaşlarınız İle ilginç bir seyahate çıkacağınızı bildirir. Tam tersi olursa, suya düşen umutlar ve kadınlar ile ilişkilerde sıkıntılar olacağını haber verir.

Gökyüzü kızıla dönerse, endişeli bir döneme girecekseniz ve karışıklık yaşayacaksınızdır.

Güneş

Güneşin doğuşunu görmek, sevinci ve saadeti haber verir.

Öğle vaktinde güneş görmek sınırsız bir mutluluk yaşayacağınızı bildirir.

Güneşin batışını görmek, çıkarlarınıza sahip olmak İçin uyanık davranmanız gerektiği konusunda sizi ikaz eder.

Bulutların içinden parlayan güneş, üzüntülerin ve zorlukların etkisini kaybettiğini ve özelikle maddi açıdan talihli ve başarılı olma durumlarının yaklaştığını haber verir.

Eğer güneş tuhaf bir biçimde ya da tutulurken görünürse, fırtınalı ve tehlikeli zamanlar geçireceksiniz fakat sonuçta bunların hepsinin geçeceği anlamına gelir.

Mars

Arkadaşlarınızın zalim davranışları yüzünden hayat size zehir olacaktır. Düşmanlarınız sizi yok etmek için uğraşmaktadırlar.

Marsa doğru çekildiğinizi hissetmeniz, bir konu ile ilgili olarak sert kararlar alacaksınız ve zenginlikte ve bilgide dostlarınızı geride bırakacaksınız anlamına gelir.

Roket

Bir roket görmek, kişisel ilişkilerinize engel olunacağını belirtir. İlişkilerinizde biraz harekete ihtiyaç duymaktasınızdır.

Roketi fırlatılırken görmek, kişisel İlişkileriniz üzerindeki meselelerin mutlu bir şeklide çözüleceğini bildirir.

Yukarı çıkan bir roket görmek; İşinizde ani ve beklenmedik bir yükseliş, başarılı bir flört dönemi ve evlilik yeminlerinin tutulması anlamına gelir.

Düşen roketler, mutsuz bir beraberlik yaşayacağınızın alametidir.

Tutulma

Güneş tutulmasını görmek, işinizde geçici bir süre başarısızlıklar yaşayacaksınız ve ailenizin içinde karışıklıklar olacaktır anlamı taşır.

Ay tutulması, bulaşıcı bir hastalık ya da ölüm işaretidir.