Din

Dini tartıştığınızı ve dine eğilimli olduğunuzu görmek, hayatınızın sakinliğinin bozulacağını ve işinizde hoşunuza gitmeyen durumlarla karşılaşacağınızı ifade eder.
Genç bir kadın, aşırı dindar bir kişi olduğunu görürse; aşığından nefret edecektir.
Eğer dinsiz ise ve günah işleyen biri değil ise, karşı cinsin sevgisini ve saygısını kazanacaktır demektir. Eğer dindar ve günah işleyen biri ise ahlaki kurallara saygısızlık yaptığından toplum tarafından dışlanacaktır. Davranışlara dikkat etmelidir. Eğer o din için gözyaşı dökerse, emelleri gerçekleşmediği için hayal kırıklığına uğrayacaktır. Eğer o karşı gelen bir kişi ise ve hiçbir kabahati yoksa , sıkıntılarını cesurca sırtlanacak ve tüm kötülüklere karşı dimdik ayakta duracaktır demektir.
Dinsel coşkunluğun ortasında kendi kendinizi cezalandırdığınızı görürseniz, çok saygı duyduğunuz birini memnun etmek için neredeyse tüm kişiliğinizi değiştirmeye teşvik edileceğinizi işaret eder.
Bir din adamı size işinden vazgeçtiğini söylerse (toplumsal yönden); bu, ummadığınız bir biçimde olumlu havadisler alacağınızı belirtir. Fakat, meslek ve uyarı yönünden böyle bir şeyi söylerse, yaptığınız hilekârlıkları yaşayacaksınızdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook