Ceset

Mutluluğunuzun biteceğine işarettir. Şu anda yanınızda olmayan bir arkadaşınız hakkında üzücü haber ve işinizde karanlık manzaralar ile karşılaşacaksınız anlamına gelir.

Gençler, yaşayacakları hayal kırıklıklarından acı çekeceklerdir.

Kutusuna yerleştirilmiş bir ceset görmek, sıkıntılar çekeceğinizi haber verir.

Siyahlar içinde bir ceset, işinin kötü gitmesinden dolayı bir arkadaşınızın öleceğini bildirir.

Cesetlerle dolu bir savaş alanı görmek, savaşı ve ülkeler arasındaki genel memnuniyetsizliği işaret eder.

Hayvan cesedi, işinizde ve sağlık durumunuzda olumsuz koşullar ile karşılaşacağınızı ifade eder.

Ailenizden birinin cesedini görmek, ailenizden birinin ölümünü ya da ev içi ilişkilerinizde ciddi bozulmalar yaşanacağını ve aynı zamanda işlerinizin çok durgun bir döneme gireceğini belirtir. Aşıklar İçin, verilen sözlerin tutulmayacağının alâmetidir.

Rüyalarınızda bir cesedin gözlerine para koyarsanız, siz güçsüz bir durumda iken vicdansız düşmanlarınızın size birçok kötülük yapacağını haber verir. Eğer bir göze para koyarsanız, neredeyse umutsuz bir şeklide devam eden çabalarınızdan sonra kayıp malınızı mülkünüzü geri alabileceğinizi belirtir.

Genç bir kadın için bu rüya, sıkıntı yaşayacağını ve yanlış insanlara güven duyduğu için bir kayıp vereceğini haber verir.

Genç bir kadın çalıştığı mağazanın sahibini ceset olarak görürse ve onunla oturuyor iken mağazanın sahibinin yüzü traşlı ise; bu işinde gerileyeceğinin belirtisidir.

Eğer kadın, cesedin kafasının bedenden düştüğünü görürse, ona zarar verecek ve çıkarlarını zedeleyecek bir düşmanın varlığına karşı uyarılır.

Cesedi mağazada görmek, kayıp ve memnuniyetsizlik demektir. Huzursuz ve başarısız günler onu beklemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook