Cam

Rüyalarda cam, çevremizde kurduğumuz, kolay fark edilmeyen duvarlar anlamına gelir ve sosyal ilişkilerde diğer insanlar tarafından incitilmekten duyduğumuz kaygıya işaret eder.

Cam eşya, kırılgan ve kolay incinebilir, dikkatli yaklaşılması gereken duygulara ve ilişkilere ait bir simgedir ve ayrıca öfke ve kabalık gibi eğilimlerimize gem vurma gereğine de dikkat çeker.

Cama baktığınızı görmek, üzücü ve acı veren hayal kırıklıklarının umutlarınızı yıkacağı anlamına gelir.

Bir aynada görüntünüzü görmeniz, evlilik yaşamınızda ihmal edileceğinizi ve aldatılacağınız bildirir.

Aynada sizin yüzünüzle beraber başka bir yüz daha görmeniz, ikiyüzlü olduğunuzu ve dostlarınızı aldatacağınızı ifade eder.

Evli bir kadın, aynada kocasının yüzünü görürse; bu, mutluluğu ve namusu konusunda endişeleneceğini haber verir. Bu sizin için bir ikaz anlamı taşır.

Eğer bir kadın aynada kocasından ya da aşığından başka erkekler görüyorsa, aşağılanacağı olaylar yaşayacağı ve bu olaylar çevresinde üzüntüye neden olacağının göstergesidir.

Eğer bir erkek, rüyasında aynada yabancı bir kadın gördüğünü düşlerse, delice bağlılıkları yüzünden sağlığını ve işini kaybedebileceğini haber verir.

Ayna kırmak, erken gelen ve kaza ile olan bir ölümün habercisidir.

Cam tabaklar ya da pencereler kırmak, giriştiğiniz işlerde kötü sonuçlarla karşılaşacağınızı haber verir.

Kesik cam, zekânıza ve ileri görüşlülüğünüze hayran kalacaksınızdır.

Camdan hediyeler yapmak, giriştiğiniz işlerin başarısızlıkla sonuçlanacağı anlamına gelir.

Cam bir pencereden bakmak, iş bulacağınızı fakat birinin emri altında çalışmak zorunda kalacağınızı ifade eder. Eğer cam buharlı ise, ne yazık ki iş bulamayacaksınız dır.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Connect with Facebook